Pacientams iš užsienio

Džiaugiamės, kad dėl mūsų gydytojų profesionalumo, atidumo ir rūpesčio kiekvienu pacientu, mus vertina ir gyvenantys užsienyje. Nuotolinės konsultacijos – idealus pasirinkimas, norintiems prieinamo odontologinio gydymo, kad ir kur bebūtumėte.

image
Ar Jūs – tinkamas kandidatas procedūrai?
  •         Gyvenate užsienyje;
  •         Ieškote profesionalaus odontologinio gydymo;
  •         Norite sutaupyti.

Jeigu atsakėte teigiamai, laukiame Jūsų nuotolinėje konsultacijoje!

Kaip vyksta konsultacijos?
01 Registracija

Prašome iš anksto registruotis būsimai konsultacijai – jeigu turite, pateikite informacijos apie savo dantų ar burnos būklę: tai gali būti rentgeno nuotraukos, ligos išrašas ir pan.

02 Konsultacija

Raštu nurodykite savo nusiskundimus specialistui.

03 Gydymo planas

Atsižvelgęs į konsultacijos metu išsakytą informaciją ir papildomus duomenis, gydytojas sudaro pirminį gydymo planą ir paskiria būsimo vizito laiką.

04 Gydymas

Jums grįžus į Lietuvą, nedelsiant pradedamas suplanuotas gydymas.

Pacientų atsiliepimai

Lina:

„Gavau išsamią konsultaciją, suplanavome būsimus vizitus, o man grįžus į Lietuvą, nedelsiant pradėjome reikiamą gydymą.“

Tomas:

„Viskas vyko itin sklandžiai: gydytojas aiškiai, išsamiai įvertino mano būklę ir be problemų suplanavome gydymą. Rekomenduoju!“

Atsakome į Jūsų dažniausiai užduodamus klausimus:

Ar konsultacija bus išsami?

Tikrai taip! Savo pacientams skiriame pakankamai laiko, kad būtų apžvelgtos visos kamuojančios problemos, detaliai įvertinta sveikatos būklė ir parengtas pirminis gydymo planas.

Kiek truks gydymas?

Stengiamės prisiderinti prie Jūsų: dirbame sparčiai ir operatyviai, todėl dažnu atveju visas reikiamas procedūras pavyksta atlikti vos per kelis vizitus. Žinoma, kiekvienu atveju, gydymo trukmė – individuali.

Kokias procedūras galima suplanuoti iš anksto?

Nuotolinės konsultacijos tinka planuojant bet kokį gydymą ar procedūrą: nuo terapinio ėduonies gydymo, iki visų dantų atkūrimo implantais!