Dantų implantavimas

Dantų implantai – tai nedideli specialūs sraigtai, kurie netekus danties įsodinami į žandikaulį kaip šaknies pakaitalas. Kaulas suauga su implantu ir šis tampa tvirtu pagrindu fiksuojamiems dantų vainikėliams arba tiltiniams protezams.  

552770dc55902

STRAUMANN implantai – šveicariška

kokybė visam gyvenimui!

 Unknown-1images

 • Prieinama kaina ir platus asortimentas. Gydytojas visada parinks STRAUMANN sprendimą atitinkantį Jūsų sveikatos ir finansinius poreikius.
 • Gyvenimo trukmės garantija.  Prireikus Jum bus suteikta skubi nemokama pagalba 70 pasaulio šalių.
 • Aukščiausi prigijimo rodikliai, siekiantys net 98 – 100%.
 • Mažiausiai 2 kartus ilgesnė tarnavimo trukmė lyginant su kitų gamintojų implantais.
 • Šveicariška kokybė. Visi be išimties STRAUMANN implantai ir protezavimo detalės gaminami modernioje gamykloje Šveicarijoje.
 •  

Kodėl verta rinktis BIOMET 3i dantų implantus?

Estetika. BIOMET 3i dantų implantai atrodo lygiai taip pat kaip ir natūralūs dantys, tad Jūs galite patogiai jaustis ir nevaržomai šypsotis. Šie dantų implantai ypač gerai apsaugo nuo kaulo ir dantenų atrofavimosi, todėl yra išlaikomi natūralūs Jūsų veido bruožai.

Mityba. BIOMET 3i dantų implantai nesukelia jokio skausmo ar diskomforto kramtant, tad galėsite mėgautis įvairiu maistu.

Pasitikėjimas savimi. Pagerėjusi išvaizda, graži šypsena bei galimybė rinktis įvairiapusišką maistą suteiks  didesnio pasitikėjimo savimi.

Paprasta priežiūra. Dantų implantų priežiūra niekuo nesiskiria nuo įprastos burnos higienos. Jei kasdien rūpinatės savo dantimis, BIOMET 3i implantai nesukels jokių papildomų priežiūros išlaidų.

Patikimumas. Net 99% BIOMET 3i  dantų implantų sėkmingai prigyja. Be to, gamintojas jiems suteikia ilgalaikę garantiją. Tinkamai kasdien prižiūrint dantų implantus, jie gali tarnauti ir visą gyvenimą

Dantų implantavimo būdai

Kai trūksta vieno arba kelių dantų

 Jei netekote vieno danties, dantų implantacija yra geriausias gydymo būdas. Implantuojant yra išvengiama greta esančių dantų šlifavimo, kuris reikalingas norint suprotezuoti tiltiniu protezu. Kai trūksta vieno danties užtenka vieno implanto bei danties vainikėlio ant jo.

poster_pics11Jei netekote kelių greta esančių dantų, paprasčiausias gydymo būdas būtų dantų implantų tiltelis. Šiuo atveju dažniausiai užtenka dviejų implantų bei prie jų besifiksuojančių sujungtų danties vainikėlių.

poster_pics1

Kai trūksta visų dantų

Jei jūsų viršutiniame ar apatiniame žandikaulyje trūksta visų dantų, BIOMET 3i siūlo kelias jų atkūrimo galimybes.

Užraktais fiksuojami išimami protezai. Prie dviejų ar keturių implantų tvirtinami fiksuojami elementai, kurie patikimai prilaiko Jūsų dantų protezus. Šiuo būdu tvirtinamus protezus ypač lengva prižiūrėti pačiam.

Fiksuoti ant implantų neišimami protezai. Prie keturių ar daugiau implantų tvirtinamas individualiai pagamintas dantų protezas. Šiuo būdu tvirtinamus protezus nuimti galės tik Jūsų gydytojas.

Kodėl klinika pasirinko BIOMET 3i dantų implantus?

 • BIOMET 3i yra pripažinta viena iš trijų pirmaujančių dantų implantų gamybos kompanijų visame pasaulyje.

 • BIOMET 3i tai viena labiausiai moksliškai pagrįstų implantų sistemų, gyvuojanti jau beveik 30 metų. Kompanijos gaminiai yra gausiai ištyrinėti pasauliniuose universitetuose ir nepriklausomose klinikinėse bazėse, aprašyti ir dokumentuoti žinomiausiuose moksliniuose leidiniuose.

 • BIOMET 3i – pripažinta dantų implanavimo industrijos inovatore, kurią kopijuoja daugelis kitų gamintojų.

 • BIOMET 3i implantai net 99% atvejų patikimai integruojasi ir tarnauja ilgus metus, stabdydami dantenų bei kaulo patirpimą.

 • BIOMET 3i implantų sistema yra plačiai naudojama visame pasaulyje, tad atsitikus nenumatytam atvejui, pacientas bet kurioje pasaulio šalyje nesunkiai ras reikiamą specialist ir pagalbą.

 • BIOMET 3i visai savo gaminamai produkcijai suteikia ilgalaikę garantiją.

 • BIOMET 3i jau padėjo milijonams dantų netekusių žmonių pagerinti gyvenimo kokybę, grąžino šypseną ir pasitikėjimą savimi.