Vaikų dantukų gydymas

Per dieną dantų paviršius pasidengia minkštomis apnašomis, kurias galima nuvalyti šepetėliu, tarpdančių siūlu, tarpdančių šepetėliais bei skalavimo skysčiu. Tačiau ne visuomet pavyksta idealiai tai padaryti. Taigi kasdienis dantų valymas namuose neužtikrina nepriekaištingos burnos higienos. Nepašalintos minkštos apnašos dantų paviršiuje kaupiasi, jose atsideda mineralinės medžiagos ir virsta kietosiomis apnašomis (akmenimis).

 

Svarbiausia dantų ir dantenų ligų priežastis yra dantų apnašos ir akmenys. Jos pašalinamos atliekant profesionalią burnos higieną.

PMNG-M4-P-e1452778913495

Jeigu dantys ypač jautrūs arba pacientas pageidauja, prieš procedūrą atliekamas nuskausminimas. Dantų viršdanteniniai ir podanteniniai akmenys šalinami ultragarsiniu skaleriu. Iš gilių dantenų kišenių akmenys šalinami rankiniais intrumentais. Minkštas dantų apnašas, pigmentai nuo maisto, gėrimų ar rūkymo šalinami “Air flow” sistema. Po procedūros daugelio pacientų dantų spalva pašviesėja tonu ar pustoniu.

Po akmenų ir apnašų šalinimo dantys poliruojami specialia poliravimo pasta. Jei reikia – pripoliruojamos senos plombos.

Po profesionalios burnos higienos procedūros dantys ir dantenos dieną ar keletą dienų gali būti sudirgusios, jautresnės. Dažnai skiriami papildomi higieniniai ar gydomieji skalavimo skysčiai.

Profesionalios burnos higienos kainos | Kontaktai