Mūsų gydytojai

Malonus bendravimas ir dėmesingumas - mūsų vizitinė kortelė. Patyrę specialistai išsamiai paaiškina problemos esmę bei nurodo būtinų procedūrų žingsnius. Kartu ieškome kompromisų bei geriausių gydymo būdų.

image

Gydytojo žodis

Kuo būsiu ir ką veiksiu gyvenime, žinojau jau nuo pat vaikystės. Užaugau gydytojos šeimoje, todėl vizija, kad ir pati tokia tapsiu ar net įkursiu savo kliniką – buvo gan aiški. Šiandien esu darnios ir vieningos odontologų komandos dalis. Žinau, kad darbas išvien yra būtina kokybiško rezultato sąlyga, o nuoširdus atsidavimas savo veiklai kuria neįkainojamus stebuklus. Didžiausią pasitenkinimą teikia geri darbo rezultatai ir laimingi pacientai. Džiugu, jog klinikos duris vis atveria jau matyti pacientai, o jų rekomendacijos kitiems skatina vis labiau tobulėti ir augti.

Agnė Nomeikienė

Bendrosios praktikos gydytoja odontologė

image

Gydytojo žodis

Esu gydytoja periodontologė, odontologijos srityje dirbanti jau ne vienerius metus. Ilgametė patirtis parodė, kad bene visos problemos yra išsprendžiamos, todėl mano darbo tikslas – laiku diagnozuoti pacientams periodonto ligas bei paskirti tinkamiausią gydymo būdą. Tikiu, kad darbo kokybė priklauso ne tik nuo sukauptų žinių, bet ir jų gilinimo, todėl gero specialisto pareiga – nuolat tobulinti savo profesines žinias, kad konkrečiam pacientui būtų pasiūlytas geriausias bei naujausias dantų gydymo būdas.

Gustė Liuimaitė

Gydytoja periodontologė