Apie kliniką

Sakoma, kad žmogų labiausiai puošia šypsena. Estetiška šypsena suteikia pasitikėjimo savimi, o gera dantų būklė – svarbi patogiam kasdieniam gyvenimui. Jei šypsodamiesi jaučiate diskomfortą, mes Jumis mielai pasirūpinsime odontologijos klinikoje ,,Just Smile“, kur specializuojamės dantų estetikos ir gydymo srityje.

Pacientams duris atvėrėme 2011 m. Per dešimtmetį subūrėme kvalifikuotą savo srities specialistų komandą, kuri stengiasi įsiklausyti į kiekvieno paciento poreikius bei problemas. Siekiame, kad mūsų pacientai gautų prieinamas aukščiausios kokybės paslaugas, sulauktų asmeninio dėmesio, o empatiškas personalas ir jauki aplinka padėtų atsikratyti nepagrįstų baimių tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Mūsų klinikos specialistai nuolat tobulina savo profesines žinias, todėl dantų gydymui ir estetiniam jų koregavimui naudojame naujausias gydymo medžiagas, taikome pažangiausias technologijas: atliekame skaitmeninę dentalinę ir panoraminę rentgeno diagnostiką, dirbame su dentaliniu mikroskopu, minkštųjų audinių lazeriu, o kokybiškų dantų implantų vainikų, dantų vainikų, laminačių bei tiltų gamybai naudojame pažangų intraoralinį skenerį.

Mūsų misija – gydyti ir pagelbėti, kiekvienam pacientui suteikti aukščiausios kokybės odontologinę pagalbą pagal jo poreikius ir galimybes.

Mes dirbame tam, kad Jūs galėtumėte tiesiog šypsotis.

image
image
image